Ombre Nedir, Nasıl Yapılır?


Bu makalemizde Ombre Nedir, Ombre Nedir nasıl yapılır, Ombre Nedir özellikleri, evde ombre saç nasıl yapılır, ombre saç nasıl yapılır resimli, ombre teknikleri, ombre saç nasıl yapılır gibi konuları ele alacağız.

Ombre saç, üst kısımları koyu, uçlara doğru daha açık genellikle kontrast olacak kadar açık saç rengidir. 1 - 2 senedir pek çok oyuncu ve şarkıcı bu saç rengini kullanarak popüler hale getirmiştir. Ombre saç boyama işlemi saçın uçlarına doğal ışıklandırma işlemidir.

Ombre Saç Nasıl Yapılır?

Ombre saç yapmak için saç rengini açacak bir ağartıcıya saçınızdan 2 - 3 ton açık renk boyalara ( tercihen 2- veya 3 adet ) ,fırçaya, eldivene ve folyoya ihtiyacınız olacaktır. Kulak hizasından veya çene hizasından başlayarak ağartıcı ile saçın rengini açmalı ardından koyudan açığa doğru saç boyalarınızı fırça yardımı ile uygulayıp folyo ile sarmalı ve 40 dakika sonra yıkamalısınız. Fakat bu anlatım ombre yapımı için genel bir anlatımdır ve uygulama için yeterli değildir. Ombre saç yapılışı videosunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Ombre Saç Nasıl Yapılır? Video


İLGİLİ MAKALELER

ÜCRETSİZ KPSS VİDEO DERSLER, TESTLER BURADA TIKLAYINIZ

BENZER KONULARI SİTE İÇİNDE ARAYIN


  • SİTE İÇİ ARAMA
  • Kariyerdersleri.com
  • KATEGORİLER
  • HAKKIMIZDA
Psikolojik ve davranış bozukluklarının çoğunun temelinde düzgün, özünden öğrenilememiş, bilinçli bir maneviyatın olmayışı yatmaktadır.
KPSS MATEMATİK KPSS GEOMETRİ KPSS VATANDAŞLIK KPSS TÜRKÇE KPSS TARİH KPSS COĞRAFYA
İNGİLİZCE ALMANCA İTALYANCA KARİYER OYUN BİLGİSAYAR YAZILIM BİLGİSAYAR NETWORK
BİLGİSAYAR DONANIM BİLİŞİM TERİMLERİ CİLT VE CİLT BAKIMI HASTALIKLARIMIZ İNSAN VÜCUDU NEDİR