Bay J Kimdir?


Bu makalemizde bay j kimdir, bay j hayatı, bay j hakkında bilgi, bay j biyografisi gibi konuları ele alacağız.

Kimilerini 'gıcık' ediyor, kimilerini gülmekten geçiriyor. Asıl adı Jerfi Benveniste. İtalyan baba ve İspanyol asıllı Türk annenin oğlu. 2011 yılında eşinden ayrılan Bay J'nin Eros adında bir oğlu var.
Eğitimini aldığı ve reklam müzikleri aracılığıyla sürdürdüğü gerçek mesleği müzisyenlik, ama o en iyi yaptığı işin yemek pişirmek olduğunu söylüyor.

Bay J (d. 1970, Türkiye), İtalyan radyo program sunucusu ve DJ. Number One FM ve Klas FM'de çalıştı. 7 Ocak 2011'den başlayarak NTV'de Geveze ile
"Fazla Mesai" adlı televizyon programını sundu. Uzun bir süre Power FMde program yaptıktan sonra 2010'da Virgin Radio'ya geçti. 2010'da Star TV'de "Çal Kalbimi" adlı yarışmayı sundu. Yine 2010'da FOX'da "101" adlı yarışmayı sundu. Çekimleri Arjantin'de yapılan yarışma bir yıl boyunca yayınlandı. Ayrıca Show TV'de yayınlanan "M.U.C.K." adlı gençlik dizisinde rol alarak kendisini canlandırdı. Star TV'de yayınlanan "Benzemez Kimse Sana" adlı yarışma programında yarışmacı olarak yarıştı.

Hayatı

İtalyan okullarında okuyan Bay J, Boğaziçi Üniversitesi'nde 5 yıl, ardından Mimar Sinan Konservatuarı'nda 2 yıl opera solistliği okudu. 1995-1997 yılları arasında UCLA California Üniversitesi'nde elektronik müzik eğitimi aldı. 1997-2000 yılları arasında 300'den fazla reklam filmi müziği ve radyo jingle'ı besteledi. 1991 yılında Genç Radyo, 1993 yılında
İngiltere Klas FM (daha sonra Radyo Klas), 1999-2001 arası Number One FM'in sabah programını sundu. 2001'den itibaren 9 yıl boyunca Power FM'de program yaptıktan sonra 2010'da Virgin Radio'ya geçti. Geveze'yle birlikte 6 yıl ara vermeden konser verdikleri "Fazla Mesai" adlı müzik grubu çalışmalarına 2011'de son verdi. Bay J son olarak Ömür Gedik'le beraber Haçiko yararına konserler verdi.


İLGİLİ MAKALELER

ÜCRETSİZ KPSS VİDEO DERSLER, TESTLER BURADA TIKLAYINIZ

BENZER KONULARI SİTE İÇİNDE ARAYIN


  • SİTE İÇİ ARAMA
  • Kariyerdersleri.com
  • KATEGORİLER
  • HAKKIMIZDA
Psikolojik ve davranış bozukluklarının çoğunun temelinde düzgün, özünden öğrenilememiş, bilinçli bir maneviyatın olmayışı yatmaktadır.
KPSS MATEMATİK KPSS GEOMETRİ KPSS VATANDAŞLIK KPSS TÜRKÇE KPSS TARİH KPSS COĞRAFYA
İNGİLİZCE ALMANCA İTALYANCA KARİYER OYUN BİLGİSAYAR YAZILIM BİLGİSAYAR NETWORK
BİLGİSAYAR DONANIM BİLİŞİM TERİMLERİ CİLT VE CİLT BAKIMI HASTALIKLARIMIZ İNSAN VÜCUDU NEDİR