ADSENSE nedir?

Bu makalemizde google adsense nedir nasıl kullanılır, adsense nasıl para kazanılır, adsense ne kadar veriyor, google adsense nasıl kaydolunur, adsense kayıt özellikleri gibi konuları ele alacağız.

Google Adsense Nedir? Google Adsense, her aşamadaki websitesi yayıncılarının site içeriğiyle ilgili Google reklamlarını websitelerinde göstererek para kazanmalarını sağlayan bir sistemdir. Reklamlar sitenizin içeriğiyle ilgili olacağından, içerik sayfalarınızı geliştirmenin de bir yolunu bulmuş olacaksınız. Google reklamları, ziyaretçilerin sitenizde aradıkları konulara ve ilgi alanlarına uygunluk sağlar, websitenizden para kazanmanızı da sağlar. Gösterim sayısının önemsiz olduğu bu sistemde önemli olan reklama tıklanma miktarıdır. Reklam verenler tıklama başında öder, sitenize te tıklama başına Google'den para ödenir. Sisteme üye olabilmek için bir gmail e-posta adresi ile başvuru yapılır onay geldikten sonra sisteme girilip kodlar alınarak web sitenize ekleyip para kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Tıklama ücretleriyle ilgili bir örnek verecek olursak siteniz "çöplük" denilen sitelerden ise tık başına 0,01 $ alamazken kaliteli bir kişisel bakım sitesi ve az bulunan içeriği varsa tıklama başına 1 $, hatta dil olarak ingilizce ise bu rakam 10$’ a bile çıkabilir.


ÜCRETSİZ KPSS VİDEO DERSLER, TESTLER BURADA TIKLAYINIZKendine saygın, sevgin ne kadar olursa diğer insanlara da o kadar sevgi saygı duyarsın ya da tam tersi. Kendini sevip saygı duymanın yolu da kendini bilmekten geçer.
KPSS MATEMATİK KPSS GEOMETRİ KPSS VATANDAŞLIK KPSS TÜRKÇE KPSS TARİH KPSS COĞRAFYA
İNGİLİZCE ALMANCA İTALYANCA KARİYER OYUN BİLGİSAYAR YAZILIM BİLGİSAYAR NETWORK
BİLGİSAYAR DONANIM BİLİŞİM TERİMLERİ CİLT VE CİLT BAKIMI HASTALIKLARIMIZ İNSAN VÜCUDU NEDİR