iphone 5 özellikleri fiyatı

İphone 5 Türkiye fiyatı ve özellikleri ? İphone 5 kılıfları, renkleri ve kampanyaları öğren? Akıllı telefon İPhone fiyatları İPhone fiyatları iPhone 5S ve iPhone 5C İPhone 5 Türkiye fiyatı ne kadar? İPhone 5 özellikleri neler öğren? Teknoloji çağının getirdiği hızlı değişim telefonlara da yansıdı. Daha fazlasını oku: İphone 5 Türkiye fiyatı ve özellikleri ? İphone 5 kılıfları, renkleri ve kampanyaları öğren? -

İphone 5 Türkiye fiyatı ve özellikleri ? İphone 5 kılıfları, renkleri ve kampanyaları öğren? Akıllı telefon İPhone fiyatları Tamamen yeni bir tasarım yaratmak için tamamen yeni bir teknoloji icat etmek gerekir. İşte son teknoloji İPhone 5 Türkiye fiyatı ne kadar? İPhone 5 özellikleri neler öğren? Teknoloji çağının getirdiği hızlı değişim telefonlara da yansıdı. Çağa ayak uydurmak isteyen milyonlarca kullanıcı yeni telefon iPhone 5S ve iPhone 5C Özelliklerinin neler olduğunu merek ediyor. İşte iPhone 5S ve iPhone 5C Özellikleri sizlerle... Akıllı telefon sektöründe yeni bir dönem açmaya hazırlanan Apple, iPhone 5C ile daha düşük bütçeli müşterileri hedef aldı. Özellik olarak iPhone 5'e yakın olan iPhone 5C, beyaz, sarı, yeşil, mavi ve pembe renkte satışa sunulacak. iPhone 5C'lerin renk yelpazesinde Apple klasiği sayılan siyah yer almayacak. ABD'deki satış fiyatı 2 yıllık sözleşme koşuluyla 16 GB'lık modeli için 99 ABD doları, 32 GB'lık modeli için 199 ABD doları olan iPhone 5C'in gövdesi çelik takviyeli polikarbonattan üretildi. Ekranı 4 inç olan iPhone 5C, 8 megapixel kameraya sahip. Apple'ın yeni işletim sistemi iOS 7 ile çalışacak olan iPhone 5C'lerde, "Touch ID" adı verilen parmak izi teknolojisi bulunmayacak. Daha fazlasını oku: İphone 5 Türkiye fiyatı ve özellikleri ? İphone 5 kılıfları, renkleri ve kampanyaları öğren?

Apple'ın yeni "amiral gemisi" olarak adlandırılan iPhone 5S'in ise parmak izi sensörü, çift LED flaşlı 12 megapiksel kamerası, yenilenen batarya sistemi ve retina ekranıyla teknoloji meraklılarının karşısına çıktı. Altın, gümüş ve uzay grisi renklerinde üretilen iPhone 5S'in fiziksel özellikleri iPhone 5'e benziyor. Telefonu, teknolojik özellikleri önceki modellerden farklı kılıyor. iPhone 5S'in sahip olduğu işlemci iPhone 5'ten 2 kat, ilk iPhone'dan ise 40 kat daha dızlı çalışıyor. Sahip olduğu parmak izi okuma sistemi cihaz için eşsiz bir kilit görevi görüyor. iPhone 5S'in yenilenen kamera sistemi ise getirdiği yeniliklerle fotoğraf makinelerini aratmıyor. Saniyede 10 kare fotoğraf çekebilen iPhone 5S, 2.2'lik diyafram değeri ile birçok fotoğraf makinesini geride bırakıyor. Otomatik sarsıntı önleyiciye sahip olan iPhone 5S, gereken uygulamanın yüklenmesi halinde zoom yapabiliyor. Saniyede 120 frame video kaydı yapabilen iPhone 5S, bu sayede videoların ağır çekim olarak oynatılmasına imkan sağlıyor. Pil sistemi de yenilenen iPhone 5S'in ABD'deki 2 yıllık sözleşmeli fiyatı 16 GB'lık modeli için 199 ABD doları, 32 GB'lık modeli için 299 ABD doları ve 64 GB'lık modeli için 399 ABD doları olarak belirlendi.
Yeni iPhone'lar ne zaman satışa sunulacak?
Ön siparişleri 13 Eylül'de toplanmaya başlayacak olan iPhone 5S ve iPhone 5C resmen 20 Eylül'de satılmaya başlayacak. Apple'ın, iPhone 4 ve iPad 2 ile bunlardan sonra üretilen cihazlarıyla uyumlu olan iOS 7 işletim sistemi ise 18 Eylül'den itibaren kullanılmaya başlanacak.


ÜCRETSİZ KPSS VİDEO DERSLER, TESTLER BURADA TIKLAYINIZZalime merhamet mazluma ihanettir.
KPSS MATEMATİK KPSS GEOMETRİ KPSS VATANDAŞLIK KPSS TÜRKÇE KPSS TARİH KPSS COĞRAFYA
İNGİLİZCE ALMANCA İTALYANCA BİLGİSAYAR YAZILIM BİLGİSAYAR NETWORK
BİLGİSAYAR DONANIM BİLİŞİM TERİMLERİ CİLT VE CİLT BAKIMI HASTALIKLARIMIZ İNSAN VÜCUDU NEDİR