Bir erkeğin aşık olduğu nasıl anlaşılır?

Bu makalemizde erkeğin sevdiği nasıl anlaşılır, erkeğin aşık olduğu nasıl anlaşılır, seven erkek nasıl anlaşılır, seven erkek nasıl davranır gibi konuları ele alacağız.

Böyle şeyler kadın olsun erkek olsun kişiliğinin oturmuş-oturmamış olmasıyla alakalı olarak kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Kişiliği oturmamış tiplerin bir yaptığı bir yaptığını tutmazken ,kişiliği oturmuş kişilerin hareketlerinde bir mantık vardır her zaman yani dengesiz değillerdir. Bunu ergen veya ergenlikte kalmış yetişkinler ve yetişkinler diye de gruplandırabiliriz. Malum ergenlerin çoğu hareketleri mantıktan uzak iken yetişkin bireyler mantıklı hareket eder. Kız olsun erkek olsun yetişkin bireyler yani kişiliği oturmuşları kastediyorum eğer seviyorlarsa sizin de anlayacağınız şekilde size bakarlar, yakınlarınızdaysalar size havadan sudan sebeplerle gelip sorular sorarlar muhabbet olsun diye. Anlarsınız yani eğer siz de bir şeyler hissediyorsanır karşılık verirsiniz tabi zonta değilseniz kişiliğiniz oturmuş ise. Bu makalenin yazarı olarak yetişkin kişiliği oturmuş kişilere tavsiyem ergen veya ergenlikte takılı kalmış kişilere aşık olmayın aksi takdirde başınızı ağrıtırlar yorarlar sizi...


İLGİLİ MAKALELERÜCRETSİZ KPSS VİDEO DERSLER, TESTLER BURADA TIKLAYINIZKendine saygın, sevgin ne kadar olursa diğer insanlara da o kadar sevgi saygı duyarsın ya da tam tersi. Kendini sevip saygı duymanın yolu da kendini bilmekten geçer.
KPSS MATEMATİK KPSS GEOMETRİ KPSS VATANDAŞLIK KPSS TÜRKÇE KPSS TARİH KPSS COĞRAFYA
İNGİLİZCE ALMANCA İTALYANCA KARİYER OYUN BİLGİSAYAR YAZILIM BİLGİSAYAR NETWORK
BİLGİSAYAR DONANIM BİLİŞİM TERİMLERİ CİLT VE CİLT BAKIMI HASTALIKLARIMIZ İNSAN VÜCUDU NEDİR