BÖLGESEL YAĞLARDAN KURTULMA YOLLARI


Bu makalemizde göbek yağlarından kurtulma yolları, yağlardan kurtulma yöntemleri, vücuttaki yağlardan kurtulma, bölgesel yağlardan kurtulma yolları gibi konuları ele alacağız.

Lazerli göz ameliyatları, lazer epilasyon, lazerle cilt gençleştirme derken lazer teknolojisi şimdi de yağ eritmeye el attı. Bu yöntemle karın, kalça, bacak dışı yanları, baldır, ayak bileği, kollar, çene altı veya vücudun diğer bölgelerine yerleşmiş, vücut kontürünü bozan fazlalıklar yok ediliyor ve vücut yeniden şekillendirilebiliyor.

Pek çok kadın için bölgesel yağlar, fazla kilolardan daha çok sorun oluşturuyor. Ancak son yılların trendi olan Lazer Lipoliz bölgesel yağların yok edilmesinde en kestirme yöntem olarak tercih ediliyor.

Kısaca lazer lipo olarak da bilinen yöntem lazer enerjisinin yağ dokusu içerisine bir fiber aracılığıyla gönderilip; parçalanması ve hasarlanması esasına dayanır. Gevşek deriyi de bir miktar toparlama özelliği nedeniyle, bu bölge için oldukça ideal bir yöntem olarak görünüyor. Bu özellik kollajen üretimini uyarmasına bağlanır. Bu etki ve parçalanan yağların emilmesi ile sonuçlar 6 hafta sonra görünmeye başlar ve 4 ay boyunca gelişme devam eder. Etkisi uzun vadede çıktığı için yaz hazırlıklarına çok geç kalmadan başlamak gerekir.

Ultrashape, ses dalgaları ile bölgesel incelme sağlayan yepyeni bir sistemdir.Özellikle diyet ve sporla inceltilemeyen vücut bölgelerindeki yağ dokuyu eriterek ve yağ hücrelerini parçalayarak yeniden şekillendirir.Liposuction'ın ameliyatsız tek alternatifidir.
Deri yüzeyinden gönderilen ses dalgaları, derialtı yağ dokuda odaklanır, oluşan güçlü titreşim yağ hücre zarlarını parçalar ve yağ dokuyu sıvılaştırır. Sıvılaşan yağlar, vücudun beyaz kan damarları ve temizleyici hücreler tarafından ortamdan uzaklaştırılır.
Parçalanan yağlar, vücuda ek enerji sağlar. Bu enerjinin harcanması için günlük 30 dakikalık yürüyüş önerilmektedir.Ultrashape, sadece yağ hücrelerini parçalar, çevredeki damar ve sinirlere zarar vermez. İşlem tamamen ağrısızdır, bugüne kadar uygulanan 30.000 civarındaki işlemde herhangi bir yan etki görülmemiştir. Bir seans da ortalama 300-500 gram yağ kırılır, bu ortalama 2-4 cm çevresel incelmeye karşılık gelmektedir.
Çalışmalar Amerika ve Avrupadaki prestijli kliniklerde yapılmış olup sektörün saygın dergilerinde yayınlanmıştır. İşlem için ön hazırlık gerekmez. İşlem sonrası hasta günlük hayatına dönebilir. İşlem yaklaşık 1-1.5 saat sürmektedir.
İstirahat gerekmez. Ultrashape bir bölgesel incelme yöntemidir, genel zayıflama yöntemi değildir. Diyet, spor, egzersize rağmen yok edemediğiniz basen, göbek yağlarını ağrısız, iğnesiz ameliyatsız ses dalgaları ile yok eden dünyadaki en yeni ve tek yöntemdir.


İLGİLİ MAKALELERÜCRETSİZ KPSS VİDEO DERSLER, TESTLER BURADA TIKLAYINIZKendine saygın, sevgin ne kadar olursa diğer insanlara da o kadar sevgi saygı duyarsın ya da tam tersi. Kendini sevip saygı duymanın yolu da kendini bilmekten geçer.
KPSS MATEMATİK KPSS GEOMETRİ KPSS VATANDAŞLIK KPSS TÜRKÇE KPSS TARİH KPSS COĞRAFYA
İNGİLİZCE ALMANCA İTALYANCA KARİYER OYUN BİLGİSAYAR YAZILIM BİLGİSAYAR NETWORK
BİLGİSAYAR DONANIM BİLİŞİM TERİMLERİ CİLT VE CİLT BAKIMI HASTALIKLARIMIZ İNSAN VÜCUDU NEDİR