Epilixir Nedir?


 • Epilixir tamamen bitkisel kökenli bir üründür.
  İçindekiler;Guava sakız formasyonu alkolde ekstraktı,Aloe Vera,Yulaf sütü,Baz krem,GSe gliserinde ekstraktı,Peppermint Esansiyal Yağı,Lavanta Esansiyal yağı ve Su.
  Çözücü olarak kullanılan sıvılar,raf ömrü kazandırmak için eklenen stabilizatörler yine doğal kökenli olup hiçbir şekilde kimyasal içermemekte,elde edildiği saflığıyla kullanıma sunulmaktadır.Tam anlamıyla doğal bir ürün oluşundan dolayı yan etkisi yoktur,allerjik reaksiyona sebep olmaz.
 • Epilixir yağ içermez. Su bazlı bir üründür ve sürüldüğü anda kurur.Saatlerce kendinizi yağlı,yapış yapış hissetmez,rahatlıkla giyinip işe gidebilir,günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.
 • Epilixir kokusuzdur. Kullanılan bitkilerden gelen ham ot kokusu sürüldüğünde kaybolur ve kokudan kaynaklı rahatsızlık hissedilmez.
 • Epilixir üretildiği bitkilerin doğal rengine sahiptir. Ciltte renk değişikliğine sebep olmaz.
 • Epilixir batık kıl oluşumuna sebep olmaz. Hatta içeriğindeki bitkiler sayesinde cildi sağlıklı bir şekilde soyarak varolan batık kıl sorununun çözümüne yardımcı olur.
 • Epilixir’in kıllar üzerine etkisi yaş, cinsiyet, uygulama bölgesi gibi etkenlerden bağımsızdır.Kıllanmanın temelinde hormonal bozukluk oluşu seans sayısını arttırabilir ancak beklenen sonucun alınmasına engel değildir.Profilinde hormonal bozukluk olan kullanıcıların doktor kontrolünde hormon tedavilerini almaları kıllardan kurtulmaktan önce sağlıkları açısından şiddetle önerilir.
 • Epilixir kıllardan kurtulmanın en ekonomik yoludur. Sadece bir damlası avuç ayası büyüklüğündeki bir alan için yeterlidir.100 ml Epilixir ortalama boy ve kiloda bir bayana klasik yarım bacak,bikini,koltukaltı seansları için en az 8-10 seans yeterlidir.
 • Epilixir kullanımı kolay bir üründür. Evinizin mahremi ve konforunda kendi kendine uygulama kolaylığı sağlar.
 • Epilixir kıllardan kurtulmanın en acısız yoludur. Epilasyon sırasında doğal olarak duyulan acı dışında acı hissine sebep olmaz aksine her seansta kıl kökü daha da zayıflayıp küçüldüğünden acı hissi de ortadan kalkmaktadır.

İLGİLİ MAKALELERÜCRETSİZ KPSS VİDEO DERSLER, TESTLER BURADA TIKLAYINIZKendine saygın, sevgin ne kadar olursa diğer insanlara da o kadar sevgi saygı duyarsın ya da tam tersi. Kendini sevip saygı duymanın yolu da kendini bilmekten geçer.
KPSS MATEMATİK KPSS GEOMETRİ KPSS VATANDAŞLIK KPSS TÜRKÇE KPSS TARİH KPSS COĞRAFYA
İNGİLİZCE ALMANCA İTALYANCA KARİYER OYUN BİLGİSAYAR YAZILIM BİLGİSAYAR NETWORK
BİLGİSAYAR DONANIM BİLİŞİM TERİMLERİ CİLT VE CİLT BAKIMI HASTALIKLARIMIZ İNSAN VÜCUDU NEDİR